امروز چهار شنبه 29 اسفند 1397 ساعت 1:26
07132354054

چرا خرید از فروشگاه شادِ شاد؟

جلب اعتماد مشتری و خرید مطمئن:
1) ﺗﻤﺎﻣﻲ ﻛﺎﻻها و ﺧﺪﻣﺎت شادِ شاد ، داراي ﻣﺠﻮزهاي ﻻزم از ﻣﺮاﺟﻊ ﻣﺮﺑﻮﻃﻪ ﻣﻲﺑﺎﺷﻨﺪ و فعالیتهای اﻳﻦ ﺳﺎﻳﺖ ﺗﺎﺑﻊ قوانین و ﻣﻘﺮرات ﺟمهوري اﺳﻼﻣﻲ اﻳﺮان اﺳﺖ.


2) توصیه ما به مشتریان در خرید اینترنتی توجه به مجوزهای یک فروشگاه اینترنتی می­باشد. سایت شادِ شاد درمرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت به ثبت رسیده است و دارای نماد اعتماد الکترونیکی می­باشد. وجود این نماد در سایت باعث اطمینان بیشتر مشتریان در خرید شده است و بسیاری از مشتریان ما که جزء مشتریان همیشگی ما می­باشند، در ابتدای آشنایی، با اتکاء به نماد الکترونیکی (ای نماد که در صفحه اول سایت میتوانید مشاهده فرمایید)ارتباط کاری خود را با ما آغاز نمودند و تا به امروز نیز کماکان کالا های مورد نیاز جهت برگزاری (مهمانی،جشن،تولد،دور همی و شادیهای خود را) از سوی ما تامین می نمایند.

 

3) قیمت های ارائه شده در سایت با توجه به تهیه محصولات با بهترین کیفیت ، بصورت مستقیم توسط خود فروشگاه شادِ شاد بوده و در مقابل کالای عرضه شده مشابه بسیار مناسب و رقابتی می باشد. شایان ذکر است که بسیاری از کالاهای فروشگاه شادِ شاد برای نخستین بار است که بصورت انلاین وارد بازار می­شود که از کیفیت فوق العاده ای برخوردار میباشد.

 

4) فروشگاه شادِ شاد برای رفاه حال مشتریان خود در فروشگاه مجازی خود دارای خدمات پرداخت آنلان است. که شما می­توانید از فروشگاه اینترنتی ما که مجهز به سامانه پرداخت آنلاین بانک سامان می باشد. با خیالی آسوده اقدام بخرید نمائید، زیرا بانک سامان با تدابیر ایمنی و امنیتی خود خرید آنان را تضمین کرده و مبادلات ریالی تحت نظر این بانک بوده و قابل پیگری می باشد.

 

5) در خرید آنلاین، رساندن کالابدست مشتریان در موعد مقرر یکی از دغدغه های مشتریان می­باشد، ما با افتخار به شما خریداران گرامی اعلام می­کنیم که محصول خریداری شده شما در کوتاه ترین زمان برای شما در هر کجای ایران عزیزمان باشید ارسال می­گردد. (نهایت زمان ارسال 48 ساعت کاری میباشد)  

 

6) تنوع محصولات فروشگاه شادِ شاد (برای شاد تر کردن شما عزیزان) تهیه شده و مطابق با نیاز ها و سلیقه  مردم عزیز است که مشتریان ما به سادگی می توانند محصول مورد نظر خود را تهیه کنند.

 

شادی شما آرزوی تیم فروشگاهی شاد شاد است

: همیشه به یاد داشته باشیم

نه تو می مانی و نه اندوه
و نه هیچیک از مردم این آبادی...
به حباب نگران لب یک رود قسم،
و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
غصه هم می گذرد،
آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...
لحظه ها عریانند.
به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز.