امروز چهار شنبه 29 اسفند 1397 ساعت 0:54
07132354054

درباره ما

به نام خالق هستی

خندیدن و خنداندن به دور از رفتارها و الفاظ زشت، مانعی ندارد. اما نباید برای خندیدن به  دروغ گفتن و مسخره کردن، بازی کردن با آبروی مردم، و ... پرداخت. و اگر از این امور پرهیز کنیم، شوخی کردن و شاد کردن دیگران، بسیار مطلوب بوده و پیشوایان دینی ما نیز به آن می پرداخته اند. 

 

شاد شاد  فروشگاه اینترنتی مرکز پخش کالاهای شوخی سرگرمی و لباسهای شخصیتی برای کودکان واقع در شیراز - بلوار ایمان جنوبی خیابان هدهد 1 نبش خیابان پرستو 8/2 ساختمان شهاب واحد 3 کد پستی 15815-71887

 فروشگاه شاد شاد به مدیریت نگین شفیعی با هدف ارتقاءسطح شادی،شاد‌ زیستن و فرهنگ سازی در این زمینه راه اندازی شده است.

این فروشگاه مرکز پخش بیش از 300 عنوان کالا در زمینه شوخی،شادی،سرگرمی،شعبده بازی،جشن تولد و... می باشد که به زودی به سایت افزوده خواهد شد.

 معرفی کامل  فروشگاه اینترنتی شاد شاد

سلام خدمت تمام افراد شاد و کسانی که به شاد بودن اهمیت میدهند و تمامی تلاش خود را برای شادی  دوستان و نزدیکان خود به کار میبرند.

هدف از راه اندازی فروشگاه اینترنتی شاد شاد فروش محصولات شاد متنوع و کمیاب میباشد که در این امر نشاندن لبخند بر روی لب های تمامی مردم عزیز ایران زمین هدف اصلی فروشگاه اینترنتی شاد شاد میباشد.

 خدمت رسانی به مشتری، جزو برنامه های اصلی کاری ما بوده و هست. بر همین اساس، تمام سعی و تلاش فروشگاه شاد شاد این بوده که رضایت خاطر مشتری تامین شده و تجربه خوبی از خرید  آنلاین ، در ذهن مشتریان عزیز نقش بندد. مشتری مهم ترین بخش کار ماست، به همین دلیل استفاده از اجناس با کیفیت بسیار بالا، خاص، ‌نایاب و متنوع برای جلب رضایت کامل مشتریان در نظر گرفته شده است.

مزایای خرید از فروشگاه آنلاین شاد شاد :

- فروشگاهی از محصولات متنوع و کمیاب برای تمامی سنین

- گلچین محصولات با کیفیت و درجه یک

- قیمت مناسب و بروز بودن محصولات 

- تصاویر واقعی و توضیحات کامل از محصولات ارائه شده در فروشگاه

- بسته بندی مطمئن و تست تمامی کالاها قبل از ارسال به مشتری

- پشتیبانی کامل بعد از خرید شما عزیزان

- امکان پیگیری وضعیت محصول پس از ثبت سفارش 

- خرید آسان و مطمئن 

- ارسال رایگان اخبار محصولات جدید به گوشی شما از طریق سامانه پیامکی و خبرنامه ایمیل 

- عضویت در فروشگاه و امکان مشاهده سوابق خرید خود از طریق پنل کاربری