امروز چهار شنبه 29 اسفند 1397 ساعت 0:53
07132354054

فرم ثبت نام

نام :

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی شاد شاد:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی شاد شاد به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه اینترنتی شاد شاد و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی شاد شاد از سوی کاربر است.

قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی شاد شاد منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. 

تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی شاد شاد اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی شاد شاد استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی شاد شاد ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی شاد شاد به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ دهد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
فروشگاه اینترنتی شاد شاد به متعهد میشود به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت کمل کند .

 

نام خانوادگی
تاریخ تولد : (اختیاری)
  • /
  • /
جنسیت (اختیاری)
تلفن ثابت : (اختیاری)
موبایل :
استان :
شهر :
آدرس :
کد پستی :
آدرس ایمیل
نام کاربری :
کلمه عبور :
تکرار کلمه عبور :