امروز پنج شنبه 6 تیر 1398 ساعت 4:51
07132354054
دسته بندی خبرها

بازیگر همیشه شاد بالاخره جایزه اُسکار گرفت

یکشنبه 30 آبان 1395 691 بازدید کننده گروه دسته 1

بازیگر سرشناس هنگ کنگی تبار هالیوود پس از 5 دهه فعالیت سینمایی و بازی در فیلم‌های کمدی – حادثه‌ای موفق به دریافت اُسکار افتخاری گردید.


بازیگر همیشه شاد بالاخره جایزه اُسکار گرفت

در مراسم شنبه شب این هفته بیستم نوامبر 2016 آکادمی اُسکار به دلیلی یک عمر فعالیت سینمایی جکی چان را لایق دریافت جایزه اُسکار افتخاری دانست. جکی چان 62 ساله پس از نقش‌آفرینی در بیش از 200 فیلم سینمایی موفق به دریافت این جایزه شد و آن را رویایی تعریف نمود. وی افزود هنوز باور نمی‌کنم اینجا ایستاده‌ام ولی بالاخره این مال من شد (اشاره به مجسمه‌ای که نماد اُسکار افتخاری است و به وی اعطا شده).

این مراسم که از 2009 آغاز شده است هر ساله 4 ماه قبل از مراسم اصلی اُسکار برگزار می‌گردد و با رأی هیئت حاکمه علاوه بر فعالیت‌های هنری و سینمایی بابت انجام اقدامات انسان دوستانه نیز به افراد جوائزی اعطا می‌کند. در مراسم 2016 این گردهمایی سینماگران سرشناسی همچون نیکول کیدمن، آرنولد شواتزینگر و تام هنکس حضور داشتند.

آقای جکی‌چان گفت همیشه وقتی با پدر و مادرم مراسم اعطای جایزه اُسکار را نگاه می‌کردیم، پدرم از من می‌پرسید چه زمانی تو برنده این جایزه و افتخار می‌شوی؟ و من در پاسخ وی می‌گفتم هرگز! من بازیگر نقش‌های کمدی هستم پس به من جایزه نمی‌دهند. وی در پایان و زمان ترک جایگاه با فریادی بلند از تماشاگران و طرفدارانش تشکر کرد و گفت شما هستید که باعث می‌شوید من فیلم بازی کنم، از پنجره بیرون بپرم و نیز استخوانم را بشکنم (جالب است بدانید جکی‌چان در هیچ صحنه‌ای از فیلم‌های پرحادثه خود از بدل‌کار استفاده نمی‌کند و خودش بازی می‌کند که این موضوع گاهی اوقات منجر به آسیب‌دیدگی وی و شکستگی استخوان‌هایش می‌گردد).


بازیگر همیشه شاد بالاخره جایزه اُسکار گرفتفروشگاه محصولات شاد شاد،فروش انواع لوازم شوخی و سرگرمی11/20/2016در مراسم شنبه شب این هفته بیستم نوامبر 2016 آکادمی اُسکار به دلیلی یک عمر فعالیت سینمایی جکی چان را ... در مراسم شنبه شب این هفته بیستم نوامبر 2016 آکادمی اُسکار به دلیلی یک عمر فعالیت سینمایی جکی چان را لایق دریافت جایزه اُسکار افتخاری دانست. جکی چان 62 ساله پس از نقش‌آفرینی در بیش از 200 فیلم سینمایی موفق به دریافت این جایزه شد و آن را رویایی تعریف نمود. وی افزود هنوز باور نمی‌کنم اینجا ایستاده‌ام ولی بالاخره این مال من شد (اشاره به مجسمه‌ای که نماد اُسکار افتخاری است و به وی اعطا شده).این مراسم که از 2009 آغاز شده است هر ساله 4 ماه قبل از مراسم اصلی اُسکار برگزار می‌گردد و با رأی هیئت حاکمه علاوه بر فعالیت‌های هنری و سینمایی بابت انجام اقدامات انسان دوستانه نیز به افراد جوائزی اعطا می‌کند. در مراسم 2016 این گردهمایی سینماگران سرشناسی همچون نیکول کیدمن، آرنولد شواتزینگر و تام هنکس حضور داشتند.آقای جکی‌چان گفت همیشه وقتی با پدر و مادرم مراسم اعطای جایزه اُسکار را نگاه می‌کردیم، پدرم از من می‌پرسید چه زمانی تو برنده این جایزه و افتخار می‌شوی؟ و من در پاسخ وی می‌گفتم هرگز! من بازیگر نقش‌های کمدی هستم پس به من جایزه نمی‌دهند. وی در پایان و زمان ترک جایگاه با فریادی بلند از تماشاگران و طرفدارانش تشکر کرد و گفت شما هستید که باعث می‌شوید من فیلم بازی کنم، از پنجره بیرون بپرم و نیز استخوانم را بشکنم (جالب است بدانید جکی‌چان در هیچ صحنه‌ای از فیلم‌های پرحادثه خود از بدل‌کار استفاده نمی‌کند و خودش بازی می‌کند که این موضوع گاهی اوقات منجر به آسیب‌دیدگی وی و شکستگی استخوان‌هایش می‌گردد).5.0