امروز پنج شنبه 3 بهمن 1398 ساعت 3:5
07132354054
دسته بندی خبرها

آیا خنده واقعاً بر هر درد بی درمان دوا است؟

جمعه 2 مهر 1395 1239 بازدید کننده گروه دسته 1

دانشمندان ثابت کردند از نظر علمی هم خنده بر هر درد بی درمان دوا است.


آیا خنده واقعاً بر هر درد بی درمان دوا است؟

شادی تنها یک حس خوب نیست. نتایج پژوهش‌های دانشمندان حاکی از آن است که افرادی که همواره شاد هستند از سلامت بیشتری برخوردار هستند و در مقایسه با افراد ناشاد عمر طولانی‌تری دارند.

اضطراب و استرس، ناامیدی، بدبینی و کمبود تفریح در زندگی ارتباط مستقیمی با بیماری‌های افراد دارند. نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد ریشه بسیاری از بیماری‌ها را می‌توان در ترشحات هورمونی که در نتیجه این عوامل رخ می‌دهند، جستجو کرد. در این خصوص پژوهش‌گران دانشگاه هاروارد با انجام پژوهش بر روی افراد مختلف دریافتند شاد بودن خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی از جمله سکته قلبی را تا 50 درصد کاهش می‌دهد.

بنابراین دور از ذهن نیست که تصور کنیم خنده واقعاً باعث اتفاقاتی در بدن می‌گردد که دیرتر بیمار شویم و در واقع خنده بر هر درد بی درمان دوا است.

شادِشاد باشید

http://www.actionforhappiness.org/


آیا خنده واقعاً بر هر درد بی درمان دوا است؟فروشگاه محصولات شاد شاد،فروش انواع لوازم شوخی و سرگرمی9/23/2016شادی تنها یک حس خوب نیست. نتایج پژوهش‌های دانشمندان حاکی از آن است که افرادی که همواره شاد هستن ... شادی تنها یک حس خوب نیست. نتایج پژوهش‌های دانشمندان حاکی از آن است که افرادی که همواره شاد هستند از سلامت بیشتری برخوردار هستند و در مقایسه با افراد ناشاد عمر طولانی‌تری دارند.اضطراب و استرس، ناامیدی، بدبینی و کمبود تفریح در زندگی ارتباط مستقیمی با بیماری‌های افراد دارند. نتایج پژوهش‌ها نشان می‌دهد ریشه بسیاری از بیماری‌ها را می‌توان در ترشحات هورمونی که در نتیجه این عوامل رخ می‌دهند، جستجو کرد. در این خصوص پژوهش‌گران دانشگاه هاروارد با انجام پژوهش بر روی افراد مختلف دریافتند شاد بودن خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی عروقی از جمله سکته قلبی را تا 50 درصد کاهش می‌دهد.بنابراین دور از ذهن نیست که تصور کنیم خنده واقعاً باعث اتفاقاتی در بدن می‌گردد که دیرتر بیمار شویم و در واقع خنده بر هر درد بی درمان دوا است.شادِشاد باشیدhttp://www.actionforhappiness.org/5.0