امروز یکشنبه 29 دی 1398 ساعت 15:0
07132354054

تضمین صداقت و وفاداری

صداقت و وفاداری

فروشگاه اینترنتی شادشاد در راستای اعتمادسازی و ارج نهادن به اعتماد مشتریان عزیز صداقت در گفتار و کردار و وفاداری نسبت به مشتریان را سرلوحه امور بازرگانی خود قرار داده است. به همین منظور فروشگاه تمام ویژگی‌های محصولات را قبل از اقدام به خرید در اختیار خریداران قرار می‌دهد تا ایشان با آگاهی کامل اقدام به خرید نمایند.

علاوه بر آن به منظور امکان ارزیابی محصولات فروشگاه اقدام به عکسبرداری حرفه‌ای از محصولات خود نموده است که این امر با همکاری آتلیه ایده به آدرس شیراز خیابان برق  نموده است. این مسأله منجر به ایجاد فرصت بررسی محصول قبل از سفارش می‌گردد.

همچنین تیم پشتیبانی فروشگاه آماده هرگونه پاسخ‌گویی به مشتریان عزیز می‌باشد تا خریداران قبل یا بعد از اقدام به خرید از تمام زوایای امر مطلع گردند. به طور کلی فروشگاه شادشاد به دنبال آنست که مشتریان با علم و آگاهی کامل و بدون هرگونه ابهامی اقدام به خرید نموده و از خرید خود کمال رضایت را داشته باشند زیرا معتقدیم شادی شما پس از خرید سرمایه اصلی ماست.

شادشاد تنها یک فروشگاه نیست بلکه به عنوان یک نهاد اجتماعی سعی بر آن دارد تا رابطه خود را با مشتریان فراتر از مرزهای اقتصادی توسعه داده و ارتباطی عاطفی با خریداران برقرار نماید و مسئولیت اجتماعی خود را به بهترین وجه ایفا نماید. در این راستا واحد ارتباط با مشتریان راه‌اندازی گردیده است تا ارتباط با مشتری حتی پس از خرید نیز ادامه داشته باشد. آنچه در عصر ارتباطات مهم است احساس تفاهم و همدلی میان بخش‌های مختلف جامعه است. بنابراین دغدغه مشتریان برای فروشگاه مهم بوده و به مشتریان خود نگاه صرفاً اقتصادی ندارد و شادی آنان را شادی خود می‌داند و در این راه از ابزارها و راهکارهای مختلف و خلاقانه بهره می‌جوید.